PLAKÁT-572x400

Divadelní představení Dívčí válka na Karlštejně 10.6. 2017 od 18 hodin

 

Srdečně zveme do ZOO OLEŠNÁ U HOŘOVIC dne 10.6. 2017 od 18 hodin na divadelní představení Dívčí válka na Karlštejně v přírodním divadle.

Občerstvení na místě. Vstupné za stovku.

Noc na Karlštejně

Jo jo, pěkný námět, ale z poloviny zpívaný, s celkem třemi ženskými postavami.

A o co v muzikálu šlo? Krásný Karlštejn je ženám zapovězen, muži se musí poprat s vařením, praním, zašíváním a krásná císařovna teskní po císaři a rozhodne se vniknout na hrad.

PLAKÁTDívčí válka

Už jednou byli muži s ženami na kordy, to když zemřela kněžna Libuše. A rozepře vyústily v Dívčí válku. I v této hře muži s ženami dojdou ke smíru.

Nápad spojit tyto hry v jednu přišel od scénáristky hned vzápětí po tom, co si uvědomila, jak podobné si obě hry jsou. A tak napsala hru přímo na tělo souboru.

Podle reakcí na prvních zkouškách bylo jasné, že to opět byla trefa do černého.

Poetičnost Karlštejna, humor z Dívčí války, daly vzniknout hře, která baví a soubor se těší, až s ní předstoupí před diváky.

Soubor posílil mladý herec Ondřej Pokorný, který se ukázal být skvělým komikem a klukem, který neváhá ze sebe udělat rozumu mdlého panice Ctirada.

Velkolepou postavou disponující Vladimír Tkačenko bez zaváhání ztvárňuje toho, který se nezdráhá patřit všem – všem ženám, všem mužům.

Ve hře zazní i známé melodie, opět v podání herců.

 

Hra s krásnou scénou, hudbou, zpěvy, nadšením herců jistě zaujme ty, kteří se rozhodnou hru zhlédnout. Neváhejte a přijďte, věřte, že se budete královsky bavit.

Dívčí válka na Karlštejně

Scénář a režie Naďa Černá
Světla, zvuk Petr Kühn
Návrh scény Ludmila Nováková
Návrh kostýmů Ludmila Nováková, Jana Preislerová
Nápověda Věra Kalašová

 

Za  Zoo Zvířátkov  Olešná u Hořovic Aleš Bílek